Hakkımızda

Ülkemizde oldukça yaygın tüketilen kuruyemiş; tazeliğini, temizliğini, sıcaklığını ve lezzetini yıllardır güvenilir markamız ALTINİŞ fırın ve üniteleriyle korumaktadır. ALTINİŞ Kuruyemiş fırınları amacınıza uygun çağdaş, üstün ve pratik kullanımlıdır.

ALTINİŞ Kuruyemiş fırınları farklı tip ve ebatlarda güncel https://chiefessays.net/ teknoloji ile üretilmektedir. İhtiyacınıza uygun olarak duvar, orta ve lüks tip şeklinde tüm modelleriyle ALTINİŞ tecrübesi ve güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. 

Profil şase üzerine DKP sac, 430 ve 304 kalite paslanmaz çelik kullanılarak üretilen modeller, dilerseniz neme, ısı izolasyonuna, toza ve tüm dış etkilere dayanıklı, ekonomik ısı sarfiyatı ile birlikte MDF LAM, HIGH GLOSS ve Laminat kaplama ile değişik renklerde zevkinize göre üretilmektedir. Lüks model reyonlarda ise CNC ve Lake kaplama kullanılmaktadır.
Isıtma fırınlarımızın ısı sistemi hem elektrik (rezistans) termostat ayarlı hem de tüp gazlıdır.

ALTINİŞ bu üretimlerinin yanında 55 yılı aşkın tecrübesi ile ülkemizde ve dünyada anahtar teslim kuruyemiş dükkanları kurmaktadır.

ALTINİŞ değişime açık olarak, sektörde yaşanan yenilikleri ve trendleri theessayclub.com takip ederek, sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.

Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında öncü, oluşturduğu müşteri memnuniyeti ile örnek bir kurum olmaya devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ :
Dürüstlük
Saygı
Güven
Şeffaflık
Sosyal Sorumluluk
Ekip Çalışması
Kalite
Sürekli Gelişim